2016 m. lapkričio 11 d., penktadienis

Iš kibirkšties įsidegs liepsna!

Kol pasaulyje tęsiasi karai, auga išnaudojimas, skurdas ir nelygybė bei klesti visuotinis išsigimimas, saujelė stambiųjų buržua galvoja, kad visas Žemės rutulys – jų nuosavybė; tuo tarpu dabartinė Lietuvos žiniasklaida nuolankiai viena ar kita forma jiems pataikauja. Ši žiniasklaida – samdomųjų kapitalizmo apologetų armija, kurios nemaža dalis dar prieš 30 metų nešiojo TSKP narių bilietus, postringaudama apie tariamus „žingsnius į komunizmą“. Ją sudarančios politinės prostitutės žmonėms kiša savo perkurtą istoriją ir iškreiptą tikrovę; lietuviškoji internetinė erdvė užteršta antikomunizmu, rusofobija ir amerikanofilija persunkta juodąja propaganda.

„Kibirkštis“ – nepriklausomas internetinis portalas, besivadovaujantis marksizmo-leninizmo mokslu, jo pagrindu nušviečiantis pasaulėžiūrinius, socialinius-ekonominius, politinius, kultūrinius ir istorinius gyvenimo klausimus. Mūsų tikslas – parodyti ir marksistiškai išaiškinti pasaulio tikrovę, atskleisti tikrąją istoriją, kurią aukštyn kojomis apvertė šiuolaikinė antikomunistinė propaganda; paneigti vadinamąja „demokratija“ paremtą ir ciniška apgaule tapusią dabartinę buržuazinę ideologiją; pademonstruoti marksizmo-leninizmo mokslo, socialistinių-komunistinių idėjų aktualumą ir gyvybingumą šiandienos pasaulyje, supažindinti Lietuvos publiką su pažangiąja užsienio publicistika, kurios autoriai supranta, į kokią padėtį žmoniją yra pastatęs grobuoniškas imperialistinis kapitalizmas.

Finansavimo negauname, jokiai politinei partijai nepriklausome – tad viskas remiasi tik mūsų pačių autorių, draugų ir bendraminčių, iniciatyva bei pastangomis. Atsiribojame nuo beprasmiškų chuliganizmo aktų, terorizmo ar kitokių nelegalių veikimo formų, kaip bevaisių ir negalinčių atnešti reikiamų rezultatų.

Mes ieškome bendraminčių, naujų autorių, vertėjų ir pan. – nesvarbu, kur ar kokio amžiaus jie bebūtų. Tikimės, kad į šį kvietimą atsilieps tie Lietuvos žmonės, ypatingai jaunuoliai, kuriems svetima vergiška parsidavėlių ir prisitaikėlių filosofija, o smegenų dar neišplovė vyraujanti antikomunistinė propaganda, kurie nori priešintis melui ir neteisybei. Būdami nedidele marksistiškai mąstančių bendraminčių grupele, mes neprarandame įsitikinimo, kad iš mažų dalykų gali išaugti ir dideli – 


IŠ KIBIRKŠTIES ĮSIDEGS LIEPSNA!Su mumis susiekti galite adresu: kibirkstis1917@gmail.com

Kibirkštis

1 komentaras: